KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14241014
nr 1424 1014
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Oljemålning, Signerad, Folkvimmel. Olja på pannå, 27x21, yttermått inklusive ram: 47x42 cm
Utrop:
6.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 19:35:32
11/10 19:25:59
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg